KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16186150
nr 1618 6150
Otto Paju
(1926-2016), Estland
Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 22/30, daterad -59. Bildmått: 10x12 cm, yttermått inklusive ram: 29x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:29:33
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Otto Paju
Läs mer om Otto Paju